Spec Bau Polska Sp. z o.o.

Niezmiennie od lat, naszym głównym celem jest zapewnienie inwestorom kompleksowej, a zarazem rzetelnej obsługi w zakresie realizacji inwestycji budowlanych.

Montel Remonty

Głównym obszarem naszej działalności jest miasto Poznań. Remonty stanowią główny element naszej oferty. Modernizacją pomieszczeń zajmujemy się już od wielu lat. Posiadamy doświadczenie pozwalające na realizację nawet najbardziej skomplikowanych zadań.

Rewal Apartamenty

Turyści, którzy chcą wypocząć nad morzem, poszukują na ogół miejscowości o kameralnym charakterze a także nietuzinkowych apartamentów charakteryzujących się wysokim standardem.

Usługi Transportowo-Dźwigowe Stanisław Tomczyk

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w wynajmie dźwigów. Bezkonkurencyjnie mierzymy się z każdym wyzwaniem, nawet z tak trudnym teremem jakim charakteryzuje się miasto Warszawa. Oferujemy kilka rodzajów profesjonalnych dźwigów – takich jak mobilne żurawie wieżowe. Nasza kadra posiada szerokie doświadczenie w sterowaniu oraz montowaniu żurawi. Firma usługi dźwigowe Tomczyk posiada najbardziej rozbudowaną ofertę, […]

BRI Wyceny

Zastanawiasz się nad kupnem domu z rynku wtórnego? Skorzystaj z naszej pomocy. W biurze BRI Wyceny Bernadeta Żylińska w Bydgoszczy naszą specjalnością jest wycena nieruchomości. Dla interesującej Cię działki z zabudowaniami sporządzimy

Uprawnienia-Budowlane.pl

Nie trać czasu na żmudne przekopywanie się przez wszystkie akty prawne, których znajomość konieczna jest do zdania egzaminu na uprawnienia budowlane. Przygotowaliśmy dla Ciebie idealne narzędzie, z tysiącami pytań i gotowymi odpowiedziami.

OsuszanieRybnik.pl

Jeśli chcesz pozbyć się wilgoci ze swoich pomieszczeń, współpraca z Moers okaże się dla Ciebie strzałem w dziesiątkę!

Betoniarnia Kaczmarek

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Betoniarni Kaczmarek. Znajdziecie u nas między innymi ogrodzenia betonowe, beton architektoniczny czy nawet nowoczesny sprzęt na wynajem.

GTH Polska

Gthpolska.pl zbudowana została przez doświadczonych specjalistów z dziedziny instalacji klimatyzacji w Bielsku – Białej. Od lat zajmują się oni również montażem instalacji wentylacyjnych, grzewczych, instalacji chłodniczych oraz automatyki przemysłowej.