Galeria Kosmetyczna

Nasze maści i kremy to najlepsze produkty do ciała dostępne na polskim rynku. Polecamy delikatny krem pielęgnacyjny dla Twoich miejsc intymnych.

Klorane

Specjalnością francuskiej marki Klorane są naturalne dermokosmetyki – w szczególności do włosów, ale też dla niemowląt. Produkty te są wykonane z naturalnych składników, które pochodzą z ekologicznych, certyfikowanych i zweryfikowanych źródeł.

Esperal Wrocław

Wszywka alkoholowa jest znana od lat i powszechnie uznaje się ją za jedną z najskuteczniejszych metod walki z alkoholizmem. Esperal oferujemy również w naszym gabinecie.

Esperal Poznań

Pomóż sobie lub bliskiej Ci osobie wygrać walkę z chorobą alkoholową. Zapraszamy do naszego gabinetu w Poznaniu.

Esperal Szczecin

Mieszkańców Szczecina i okolic zapraszamy odwiedzenia gabinetu leczenia uzależnień. Oferowane przez nas usługi z pewnością zaspokoją oczekiwania klientów i co ważne również ich bliskich Kompleksowo, empatycznie i profesjonalnie podchodzimy do wszechobecnego problemu alkoholizmu.

Invisa Dental Clinic

Podstawą dobrego samopoczucia jest bez wątpienia piękny, szeroki uśmiech. Jeśli chcesz zadbać o swoje uzębienie w możliwie najlepszy sposób, koniecznie sprawdź co mogę zaoferować Ci aparaty Invisalign.