SELF – Psychologia

Indywidualne podejście do Pacjenta oraz umiejętność rozwiązywania najbardziej skomplikowanych problemów decydują o tym, że nasze konsultacje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem Pacjentów.

IVDrip

Jeśli szukasz optymalnego sposobu na kaca, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Odtruwanie alkoholowe za pomocą naszych kroplówek przyniesie Ci ulgę i poprawi Twoje samopoczucie.

Genius Nutrition

Jeśli chcesz, aby budowanie masy mięśniowej było skuteczne, musisz postawić na suplementy, których działanie zostało potwierdzone przez sportowców. Produkty marki Genius™ Nutrition są wykorzystywane zarówno przez kulturystów, jak i osoby uprawiające sporty siłowe.

Body Move Sp. z o.o.

Zdrowie Pacjenta stanowi najwyższą wartość dla każdego specjalisty zatrudnionego w naszym Gabinecie. Niezależnie od tego, z jaką dolegliwością się borykasz, z pewnością otrzymasz od nas stosowne wsparcie.

MobilnePielegniarki.pl

W ramach naszej działalności świadczymy usługi pielęgniarskie według najwyższych jakościowych standardów. Doświadczony zespół medyków oraz sprawdzone procedury działań decydują o tym, że nasza oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem Pacjentów.

Fala-uderzeniowa.info

Gabinet Body Move to miejsce, w którym spotkasz się z profesjonalnym podejściem do Pacjenta. Oferujemy sesje terapeutyczne z wykorzystaniem fal uderzeniowych!

Sklep internetowy BeautyK

Charakterystyczną cechą kosmetyków francuskich jest to, że są one wykorzystywane zarówno przez gwiazdy show biznesu, jak i kobiety nie będące na pierwszych stronach gazet.

DENTestetica

Wysoki standard obsługi to jeden z głównych atutów naszej oferty. Centrum stomatologiczne DENTestetica działa w oparciu o sprawdzone procedury, zapewniając Pacjentom bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność leczenia.