Genius Nutrition

Jeśli chcesz, aby budowanie masy mięśniowej było skuteczne, musisz postawić na suplementy, których działanie zostało potwierdzone przez sportowców. Produkty marki Genius™ Nutrition są wykorzystywane zarówno przez kulturystów, jak i osoby uprawiające sporty siłowe.

Body Move Sp. z o.o.

Zdrowie Pacjenta stanowi najwyższą wartość dla każdego specjalisty zatrudnionego w naszym Gabinecie. Niezależnie od tego, z jaką dolegliwością się borykasz, z pewnością otrzymasz od nas stosowne wsparcie.

MobilnePielegniarki.pl

W ramach naszej działalności świadczymy usługi pielęgniarskie według najwyższych jakościowych standardów. Doświadczony zespół medyków oraz sprawdzone procedury działań decydują o tym, że nasza oferta cieszy się coraz większym zainteresowaniem Pacjentów.

Fala-uderzeniowa.info

Gabinet Body Move to miejsce, w którym spotkasz się z profesjonalnym podejściem do Pacjenta. Oferujemy sesje terapeutyczne z wykorzystaniem fal uderzeniowych!

Sklep internetowy BeautyK

Charakterystyczną cechą kosmetyków francuskich jest to, że są one wykorzystywane zarówno przez gwiazdy show biznesu, jak i kobiety nie będące na pierwszych stronach gazet.

DENTestetica

Wysoki standard obsługi to jeden z głównych atutów naszej oferty. Centrum stomatologiczne DENTestetica działa w oparciu o sprawdzone procedury, zapewniając Pacjentom bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność leczenia.

Cook and Love

Produkty dostępne w marketach są tanie, lecz ich jakość pozostawia wiele do życzenia. Zazwyczaj kupujemy żywność przetworzoną, wzbogaconą licznymi ulepszaczami smaku, która nie wpływa pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu.

Sports-Med Poradnia Dietetyczna

Współpracując z nami, masz pewność, że Twoje zdrowie jest w dobrych rękach. Nasi specjaliści chętnie zapoznają się z Twoim problemem i dołożą wszelkich starań, aby go rozwiązać.

DENTU Stomatologia

Z uwagi na szeroki zakres proponowanych usług, jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalną pomoc każdemu Pacjentowi.