Konstantynowicz Architekci

Prowadzimy przedsiębiorstwo, którego celem jest wspieranie osób pragnących wybudować własną nieruchomość w przygotowywaniu projektów budowlanych, wykonawczych oraz koncepcyjnych.

MAXTECH – Budowa domów jednorodzinnych

Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem prac budowlanych. Możesz skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia, kiedy jest ci potrzebna budowa domów w zabudowie bliźniaczej, czy też jednorodzinnych lub szeregowych.

Sklep internetowy Hot & Cold

Sklep internetowy Hot & Cold specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju urządzeń grzewczych, nawilżaczy powietrza oraz klimatyzatorów. Oferujemy modele, które sprawdzą się nie tylko w domach jednorodzinnych i mieszkaniach, ale i restauracjach, hotelach, biurowcach czy zakładach przemysłowych.

Aluboss

Producent konstrukcji aluminiowo-metalowych Aluboss znajduje się na terenie Lubina. Swoim klientom możemy zaoferować wysokojakościowe systemy ścian i zadaszeń, które okazać się mogą bardzo praktycznym rozwiązaniem.

TanieReku.pl

Oferta firmy TanieReku.pl to dowód na to, że wysoka jakość może iść w parze z korzystną ceną. Bardzo starannie dobieramy urządzenia i materiały, co pozwala nam realizować kompleksowe systemy rekuperacji nawet dla Klientów o ograniczonym budżecie.

Kimorent

Wynajem mieszkań i domów to coraz popularniejsze rozwiązanie. Wielu ludzi nie decyduje się na kredyt hipoteczny i wybiera opcję wynajęcia lokalu, z którego zawsze może zrezygnować.

Omega Buildings

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży mieszkań i domów na Dolnym Śląsku. Oferujemy mieszkania o różnej powierzchni, które znajdują się w atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia lub domy na obrzeżach w spokojnych i cichych okolicach.

Przeglady-budowlane24.pl

Przeglądy budynków w Warszawie to oferta dla osób, które poszukują fachowców wykonujących sprawdzenie instalacji, wentylacji kominów zgodnie z ustawą o prawie budowlanym.