Gomi

Dostarczanie gazów technicznych oraz dystrybucja ciekłego azotu stanowią główny element naszej codziennej pracy. Niezmiennie od lat, priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie Klientów, dlatego dostarczamy wyłącznie gazy certyfikowane znajdujące zastosowanie w wielu rozmaitych branżach.

Polerki

Jeśli borykasz się z problemami w zakresie procesów obróbki powierzchniowej, koniecznie sprawdź jakie możliwości mogą zaoferować Ci maszyny do obróbki metalu proponowane przez L.M. Zalewski.

mata dezynfekcyjna na wymiar

Poszukujesz profesjonalnych środków do dezynfekcji? Poznaj nasz asortyment! Mata dezynfekcyjna na wymiar Dezenfex umożliwi zapobieganie roznoszeniu bakterii i wirusów na terenie gospodarstwa,

Zbiorniki wody pitnej

Zbiorniki wody pitnej Amargo produkowane są z wysokiej jakości z atestowanych tworzyw PP-COPO/polietylenu HDPE. Parametry mają kluczowy wpływ na trwałość zbiornika.

Rubbelt Wulkanizacja taśm Przenośnikowych

Firma Rubbelt zajmuje się profesjonalną naprawą oraz serwisem taśm przenośnikowych. Ma w tej branży wieloletnie doświadczenie, a do powierzonych zadań podchodzi w sposób zaangażowany i ukierunkowany na indywidualne potrzeby klientów.

Rawicom

Sprawdzona stacja ładowania samochodów elektrycznych to znakomity wybór dla klientów, którzy posiadają pojazd zasilany prądem. Dzięki posiadaniu własnej stacji można w dowolnym momencie ładować pojazd i zyskać wysoką niezależność.

Gawrońscy Sp. z o.o.

Bez względu na to czy interesuje Cię toczenie, wiercenie czy frezowanie, możesz mieć pewność, że obróbka skrawaniem CNC w naszym wykonaniu przebiegnie po Twojej myśli.