Laweta Za Grosze

Gdańsk i okolice mogą być spokojne, mając za partnera na drodze firmę Laweta za Grosze, zawsze gotową do działania. Rozumiemy,

Promar

Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo może zaoferować swoim klientom profesjonalne wsparcie w przypadku kolizji, stłuczki, czy też awarii samochodu na drodze.

OSK Progress

W Częstochowie działa szkoła jazdy OSK Progress. Oferujemy kursy przygotowawcze do egzaminów kategorii AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E oraz D.

Skup aut za gotówkę

Jeśli posiadasz uszkodzony, nienadający się do jazdy samochód osobowy lub dostawczy, to z chęcią go odkupimy. Nasz skup aut z Gdyni przyjmuje pojazdy w różnym stanie, także powypadkowe, przeznaczone do kasacji.

Warsztat samochodowy Ursus

Nasz warsztat to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zadbać o właściwe funkcjonowanie swojego samochodu. Niezależnie od tego czy interesuje Cię naprawa klimatyzacji czy naprawa hamulców, nasza oferta jest dla Ciebie!

Eurobusy.pl

Wielu miłośników zwierząt ma problem ze znalezieniem przewoźnika, który zgodziłby się przetransportować czworonoga do innego kraju. Nasza firma świadczy takie usługi.

Bauto

Przewiezienie niezarejestrowanego samochodu czy motocyklu to trudne zadanie. Na szczęście kierowcy mogą skorzystać z oferty Bauto.