SalaZabaw.pl

Chcesz, aby Twoje dziecko mogło integrować się ze swoimi rówieśnikami również poza szkołą? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym

Beskid Rose & SPA

Renomowany kurort Beskid Rose & SPA to doskonale miejsce na wypoczynek, jeśli chcesz się udać na wycieczkę w okolice Beskidu Wyspowego.

Fotobudka 360

Niezależnie od tego jaką imprezę organizujesz, możesz mieć pewność, że fotobudka 360 świetnie rozbawi zgromadzonych Gości. Nasza platforma jest przystosowana zarówno do potrzeb dzieci, jak i dorosłych i pozwala na tworzenie oryginalnych nagrań wideo.

Kompleks Dąbrówka Jastrzębie-Zdrój

Najlepsze noclegi Jastrzębie Zdrój – wiele osób wyszukuje informacji na ten temat i trudno się temu dziwić. Miejscowość ta zapewnia wygodne zakwaterowanie na czas zwiedzania Śląska i okolic.

OdkrywcyPlanet.pl

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi odkryciami oraz hipotezami dotyczącymi kosmosu? Mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Adria Art

Bilety na ulubione spektakle teatralne, koncerty oraz kabarety i eventy można kupić wygodnie i bez wychodzenia z domu. Umożliwia to serwis adria-art.pl, który należy do firmy Adria Art.

Szkoła wspinania OnSajt

Kurs wspinania i kurs skałkowy organizowane przez szkołę wspinania OnSajt to gwarancja zadowolenia i nauki na wysokim poziomie. Przeplatamy teorię z praktyką, sprawiając że nasze zajęcia są ciekawe i kompleksowe.

Sky Club Białystok

Naszą specjalnością są najlepsze imprezy w mieście. Sky Club to duży parkiet, eleganckie zacięcie, najlepsze taneczne hity, dwa bary, ogródek, loże i VIP Room, a także niesamowita atmosfera i niezapomniane atrakcje.